Пари Сен Жермен победи с 1:0 вкъщи Страсбург в среща

...

Неймар донесе победата на ПСЖ

Пари Сен Жермен победи с 1:0 у дома Страсбург в среща от V кръг на френския шампионат. Бразилецът Неймар се завърна с попадение в състава на първенците след трансферната сага за вероятно завръщане в Барселона. Преди почивката парижани не съумяха да насочат нито един прецизен удар във вратата на гостите, като това се случи за първи път след декември 2018 година. Неймар беше освиркан от част от публиката на стадион " Парк де Пренс ". Бразилският национал се разписа в 90-ата минута след асистенция на Абду Диало. Дълбоко в добавеното време на срещата Неймар осъществя и второ попадение във вратата на Страсбург, само че то беше анулирано след интервенция на видео помощник рефера и решение за засада. Шампионът Пари Сен Жермен е водач в класирането с 12 т, а Страсбург е на 18-та позиция в Лига 1 със единствено 3 т.
Източник: standartnews.com